Berfu – Eser Yenenler çiftinin oğulları Mete 3 yaşında! Doğum gününden karelere beğeni yağdı

Ünlü oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile Miss Turkey 2015’in dördüncü güzeli seçilen Berfu Yenenler, 2019 yılında nikah masasına oturmuştu. İki çocukları olan çift, mutlu evlilikleriyle magazin camiasının mercek altına alınan çiftleri arasında yer aldı.

Berfu Yenenler ile oyuncu ve sunucu Eser Yenenler, ilk evlatları Kuzey’i, evlendikleri sene kucaklarına almıştı. Çiftin, 2021 yılında ise oğulları Mete dünyaya gelmişti.

METE 3 YAŞINDA!

Yenenler çiftinin 2021 yılında dünyaya gelen oğulları Mete, geçtiğimiz gün 3 yaşına girdi. Berfu Yenenler ve Eser Yenenler, sosyal medya hesaplarından oğullarının doğum günü karelerini duygusal notlarla yayınladılar.

“EVİMİZİN REİSİ”

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler, oğlunun doğum günü fotoğraflarını 1 milyon takipçili Instagram hesabından şu not ile yayınladı:

Benim canım Metitom 3 yaşında. Duruşu, bakışı ,tavırlarıyla gerçek anlamda evimizin reisi, nice yaşların olsun seni çok seviyorum.

“KÜÇÜK ADAMIM”

Şimdilerde YouTube üzerinden bir program yapan Berfu Yenenler ise oğlu Mete’nin doğum günü pozlarını şu notla yayınladı:

Minik Metito’m. Hep gül ki güneşler açsın yüzünde. İyi ki benim oğlumsun, iyi ki bizim ailemizin bir parçasısın. Seninle annelik yolculuğumu yaşayabilmek inanılmaz bir deneyim, daha iyisini düşünemezdim. Birlikte el ele en sağlıklı, en mutlu yaşlarına küçük adamım.

BEĞENİ YAĞDI

Berfu Yenenler ve Eser Yenenler’in sosyal medya hesapları üzerinden yayınladıkları eğlenceli pozlarına sevenlerinden: ‘Örnek çift’, ‘Mutluluğunuz daim olsun’, ‘Nice güzel yaşlara Metito’ gibi yorumlar ve binlerce beğeni geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x