Tecrübeli Analist: Bu 4 Boğa Altcoin, Yatırımcıları Şaşırtabilir!

Bitcoin fiyatı yakın vadede sıkışmış görünüyor. Ancak, tecrübeli analist Rakesh Upadhyay 4 altcoin’in güçlü bir yukarı yönlü hareket yaparak yatırımcıları şaşırtabileceğini söylüyor. Bitcoin’in menzile bağlı hareketi odağı altcoinlere kaydıracak mı? Analist, Bitcoin ve grafiklerde umut vaat eden bu 4 altcoin için bir değerlendirme yapıyor.

Bitcoin (BTC) fiyat analizi

Boğalar Bitcoin’de 59.600 dolar seviyesini başarıyla korudu. Ancak fiyatı 20 günlük üssel hareketli ortalamanın (62.650 dolar) üzerine çıkaramadı. Bu, boğalar ve ayılar arasında yoğun bir savaş olduğunu gösteriyor. Aşağı doğru eğimli 20 günlük EMA ve negatif bölgedeki göreceli güç endeksi (RSI) satıcılara avantaj sağlıyor. Eğer 59.600 dolar seviyesi kırılırsa, BTC 1 Mayıs gün içi en düşük seviyesi olan 56.552 doları tekrar test edebilir. Ancak, muhtemelen bu seviye alıcıları çekecektir. Bununla birlikte, ayılar galip gelirse, BTC’nin 54.298 dolara düşmesi mümkün. Boğalar düşüşü engellemek istiyorsa, fiyatı 20 günlük EMA’nın üzerine çıkarmak ve korumak zorunda kalacaklar. Bunu yaparlarsa BTC’nin 67.250 dolara kadar yükselmesi olası. Alıcıların 73.777 dolara kadar bir ralli başlatmak için bu engeli aşması gerekecek.

TON fiyat analizi: Toncoin bu dirence meydan okumaya hazır!

Toncoin (TON) 7,23 dolarlık acil direncin üzerine çıkmaya çalışıyor. Ancak ayılar yerlerini koruyor. Boğalar lehine küçük bir pozitiflik, fiyatın 7,23 doların çok altına düşmesine izin vermemiş olmaları. Bu da 7,23 doların üzerine çıkma ihtimalini artırıyor. Bu gerçekleşirse, TON’un 7,67 dolarlık dirence meydan okuması mümkün. Aşağı yönde izlenecek temel destek hareketli ortalamalar. Bu desteğin altında bir kırılma ve kapanış, altcoin fiyatının birkaç gün boyunca 4,72 dolar ile 7,67 dolar arasında konsolide olabileceğini gösterecektir.

RNDR fiyat analizi: Altcoin için bu seviyelere bir ralli olasılığı var!

Render (RNDR) 5 Mayıs’ta hareketli ortalamaların üzerine çıkarak düzeltici aşamanın sona eriyor olabileceğinin sinyalini verdi. Ayılar toparlanmayı 12 dolarlık genel direncin yakınında durdurmaya çalışıyor. Ancak boğalar fazla zemin kaybetmedi. Bu da düşüşlerin satın alındığını gösteriyor. Hareketli ortalamalar bir boğa geçişini tamamladı. Ayrıca, RSI pozitif bölgede. Bu da boğaların kontrolde olduğunu gösteriyor. Fiyat mevcut seviyeden yukarı dönerse veya 20 günlük EMA’dan (9,59 dolar) toparlanırsa, 12 doların üzerinde bir ralli olasılığını artıracaktır. RNDR’nin daha sonra 13,83 dolara yükselmesi mümkün. Bu iyimser görüş, fiyatın düşmesi ve hareketli ortalamaların altına inmesi halinde yakın vadede geçersiz olacaktır.

PEPE fiyat analizi: Boğa formasyonunun hedefi 0,0000145 dolar

PEPE son birkaç gün içinde istikrarlı bir şekilde toparlandı. Bu da daha düşük seviyelerde sürekli alımlara işaret etti. Altcoin fiyat hareketi, 0,0000092 doların üzerinde bir kırılma ve kapanışla tamamlanacak bir ters baş ve omuz formasyonu oluşturdu. Alıcılar fiyatı boyun çizgisinin üzerinde tutarsa, PEPE’nin boğa trendine devam etmesi mümkün. Boğa formasyonunun hedefi 0,0000145 dolar. Hareketli ortalamaların geri çekilmeler sırasında güçlü bir destek görevi görmesi muhtemel. Fiyat hareketli ortalamalardan geri dönerse, duyarlılığın olumlu kaldığını ve traderların düşüşleri satın aldığını gösterecektir. Eğer 0.0000060 dolar desteği kırarsa trend yakın vadede negatife dönecektir.

AR fiyat analizi: Altcoin boğaları daha avantajlı!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Arweave (AR) son birkaç gündür kademeli olarak yükseliyor. Dolayısıyla bu da boğalardan gelen sağlam talebi gösteriyor. Yükselen 20 günlük EMA (36 dolar) ve 61’in üzerindeki RSI, boğaların avantajlı olduğunu gösteriyor. AR’ın, dikkat edilmesi gereken önemli bir seviye olan 47,51 dolarlık genel dirence ulaşması mümkün. Boğalar altcoin fiyatını bu direncin üzerine çıkarırsa, AR’ın 52 dolar ve ardından 68 dolara doğru hızlanması muhtemel. Bu olumlu görüş, AR’ın aşağı dönmesi ve hareketli ortalamaların altına düşmesi durumunda yakın vadede geçersiz olacaktır. Bunun da altcoin fiyatını 26,50 dolara çekmesi olası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x